Jak rezerwować

Strona główna » Jak rezerwować

Biuro Koko Travel pomoże Państwu przy dokonywaniu formalności. Są dwie możliwości aby dokonać rezerwacji. Pierwszą z nich jest rezerwacja z pomocą naszego konsultanta. Wystarczy telefonicznie lub mailowo poinformować nas o wybranej przez Państwa ofercie. Po potwierdzeniu dostępności oferty zostanie do Państwa wysłana umowa wraz z niezbędnymi dokumentami i warunkami organizatora. Oczywiście wszystkie dokumenty są przesłane do Państwa w języku polskim. Przedstawiciel naszego biura udzieli Państwu również informacji na temat płatności za imprezę turystyczną oraz warunków ubezpieczenia.

Druga opcja daje Państwu możliwość rezerwacji oferty 24h/dobę przez siedem dni w tygodniu bezpośrednio z naszej strony. Proszę jednak po wysłaniu formularza niezwłocznie skontaktować się z naszym przedstawicielem, gdyż należy potwierdzić rezerwację oraz uzgodnić rodzaj i formę płatności. W przypadku wysłania formularza zgłoszeniowego on-line i braku kontaktu z Państwa strony, biuro Koko Travel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za poprawność rezerwacji imprezy turystycznej.

Sposób nr 1

Rezerwacja z pomocą naszego konsultanta

Informujesz nas o wybranej przez siebie ofercie

Potwierdzamy dostępność oferty

Wysłamy umowę wraz z niezbędnymi dokumentami i warunkami organizatora

Wszystkie dokumenty przesłane są do Państwa w języku polskim

Nasz przedstawiciel udzieli Państwu informacji o płatności oraz warunkach ubezpieczenia

Sposób nr 2

Rezerwacja przy pomocy fomularza

Rezerwujesz wycieczkę przez naszą stronę 24/h

Wysyłasz formularz

Niezwłocznie potwierdzasz rezerwację u przedstawiciela

Uzgadniasz rodzaj i formę płatności

Pamiętaj o warunkach rezerwacji*

*W przypadku wysłania formularza zgłoszeniowego on-line i braku kontaktu z Państwa strony, biuro Koko Travel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za poprawność rezerwacji imprezy turystycznej.

Skontaktuj się z nami

dorota.paluch@kokotravel.pl

+48 606 60 10 60

KOKO Travel Dorota Paluch

ul. Kredowa 55
71-783 Szczecin

Partnerzy